jezioro wicko, połów ryb jezioro wicko, ryby wicko

UWAGA! KAŻDY WĘDKARZ PŁACI OSOBNO!!!
Prosimy wędkarzy, aby nie przysyłali przy pomocy jednego przelewu opłaty za dwie lub więcej osób. Niestety potwierdzenie przelewu dokonane jednocześnie za dwie lub więcej osób w czasie kontroli może być uznane za nieważne i Użytkownik Rybacki nie ponosi za to odpowiedzialności, a za skonfiskowane z tego powodu zezwolenia nie przysługuje zwrot kosztów. Jeśli chcecie Państwo wykupić dwa zezwolenia przy pomocy druków na poczcie lub w banku, prosimy o wypełnienie dwóch osobnych druków, po jednym dla każdego Wędkarza. Jeśli chcecie Państwo dokonać przelewu internetowego prosimy o dokonanie dwóch osobnych przelewów (przy użyciu "koszyka” lub „paczki” przelewów płaci się jak za jeden przelew).

CENNIK ZEZWOLEŃ NA AMATORSKI POŁÓW RYB NA JEZIORZE WICKO:

Zakress obowiązywania zezwolenia

Z łodzi, z brzegu i z lodu

Z brzegu i z lodu

roczne

180 zł

110 zł

Roczne (od daty do daty) ze zniżką dla osób do lat 18 i powyżej 65 roku życia

125 zł

78 zł

Zezwolenie dla posiadaczy rocznego zezwolenia (za 180 zł lub 125 zł) na obwód rybacki rzeki Wieprza nr 4

(PATRZ PUNKT VII.8. REGULAMINU)


80 zł

3 miesiące

105 zł

75 zł

1 miesiąc

73 zł

60 zł

14 dni

65 zł

50 zł

7 dni

55 zł

40 zł

3 dni

30 zł

23 zł

1 dzień

20 zł

12 zł

Możliwości i sposoby dokonywania opłat, a także wszelkie zasady wędkowania, w tym okresy i wymiary ochronne oraz limity ilościowe ryb, opisane są dokładnie z Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb na Jeziorze Wicko. Regulamin do wydrukowania w formie pliku pdf dostępny jest poniżej.

UWAGA WĘDKARZE!!!
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na dane wpisywane w tytule transakcji podczas dokonywania przelewu za zezwolenia wędkarskie. Wpisanie danych niezgodnie z Regulaminem unieważnia zezwolenie, a pieniądze za błędnie i pomyłkowo dokonane przelewy nie będą zwracane.

Druki do pobrania.

Regulamin od 01.01.2014r Regulamin

druk do wpłaty Druk do wpłaty/przelewu na konto

mapka głębokości Mapka głębokości Jeziora Wicko

 

Gospodarstwo rybackie jezioro wicko, jezioro kozie, połowy jezioro wicko, łowienie jezioro wicko, wędkowanie jezioro wicko.